Jókaiho ul.-chodník-neodhrnutý

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Uzavretý
meno
Melinda 08. januára 2019

Chodníky sú ľadové, neodpratané. Napadol sneh na ľadový chodník a je životu ohrozujúci. Každé ráno chodím pešo do práce ( ulica Zimná, Komenského, Tržničné námestie, ulica Jókaiho ... ) . Všade chodníky vyzerajú ako na obrázku. Ja ako 30 ročná som spadla na ľade a rozbila som si kolená. Ešte šťaštie, že som spadla do predu ináč by som skončila pod kolesami auta ktorý išiel za mnou. Poprosím problém riešiť. Ďakujem

08. január 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.
Kto? Komunálny odbor MsÚ
Kedy? priebežne

MsÚ Komárno
17. január 2019

Odpoveď samosprávy

Vyriešné. Mestský úrad v Komárne čistí všetky chodníky a sú zjazdné a bezpečné.
Kto? .
Kedy? .

.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.