Nám. Kossutha-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Zoltán Elek 01. februára 2019

Kezd egyre inkább balesetveszélyessé válni a járda 1-2 szakasza a Kossuth téren. A képen a legnagyobb úthiba látható, de van még 1-2 kisebb is. Lehetséges kezdeni ezzel valamit?

04. február 2019

Odpoveď samosprávy

Köszönük a jelzést. Rövid időn belül kijavítjuk.
Kto? MsÚ

MsÚ Komárno
22. február 2019

Odpoveď samosprávy

Chodník praveny, chýbajúce kocky doplnené.
A járda kijavítva, a hiányzó kockák pótolva.
Kto? MsÚ Komárno

MsÚ Komárno

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.