Eötvösova ul.-znečisťovanie-ovzdušia

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

V riešení
meno
Marta 14. júna 2019

Bezdomovci a neprispôsobivý ľudia vykonávajú svoje potreby v zanedbanej časti zelenej plochy/rastú tu divokorastúce stromy a kríky,ktoré utláčajú rast tují a už zmizli aj ružové kríky,ktoré tam kedysi boli.Je to raj pre neprispôsobivých ľudí./Výkaly máme aj pod oknami.

14. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Poprosím o presnejšiu lokalizáciu miesta. O ktorú časť ul. Eötvösa sa jedná?

MsÚ Komárno
14. jún 2019

Marta

Autobusová zastávka a zelená plocha pri bloku 2513/47.
18. október 2019

Marta

Neriešené.Autobusová zastávka a lavička slúžia ako krčma,ako dnes od 8.00 do 12.00,kde je zadarmo 2x do týždňa poupratané,vynesené smeti.Toalety zadarmo.Zanedbaná zelená plocha.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.