Elektrárenská cesta-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Beáta 17. júna 2019

Chcela by som Vás upozorniť na neokosenú trávu na ul. Elektrárenská cesta Komárno , nie je možné využívať chodník . Naposledy bola okosená v polovici apríla 2019. Bola by som rada keby sa problém odstránil čím skôr .

28. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Trávnatá plocha na Elektrárenskej ceste pokosená. Ďakujeme za podnet.
Kto? Mestský úrad Komárno

Mestský úrad Komárno
13. júl 2019

Beáta Marázová

Ďakujem pekne aj v mene občanov ktorý tadeto prechádzajú.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania