Ul. františkánov-strom-napadnutý

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Žaneta Hodeková 19. júla 2019

Dňa 7.júna 2018 bol podaný otvorený list- žiadosť obyvateľov a vlastníkov nehnuteľností na ulici františkánov v Komárne v podateľni MÚ Komárno, v ktorom sme žiadali o prešetrenie a riešenie problému týkajúcich sa tu zasadených stromov - líp, ktoré sú napadnuté škodcami, ktoré vylučujú lepkavu tekutinu a tým znečisťujú a poškodzujú naše osobné vlastníctvo (fasády domov, autá), smrad sa šíri celou ulicou. Na domoch sa nedá vetrať, Stromy zasadené na tejto ulici už presahujú výšku nehnuteľností, je otázkou času, kedy začne koreňový systém zasahovať do základov nehnuteľností, kedže sa už zdvíhajú korene na chodníku. Naše odkvapové rúry máme upchaté od listov a kvetov, ktoré padajú. Žiaľ, týmto našim podnetom sa do dnešného dňa nik nezaoberal a ani sme neobdržali žiadnu odpoveď.

24. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Na základe Vášho podnetu Mestský úrad zabezpečil dňa 24.7.2019 v skorých ranných hodinách vykonanie postrekovania proti škodcom na stromoch na ul. Františkánov.
Kto? Mestský úrad Komárno

MsÚ Komárno

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.