Lúčová ul.-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

15. október 2019

Tibor

Boli by sme radi, keby zametacie auto občas zavítalo aj do tejto ulice, veď sa otáčať na blízkom rohu. Ďakujem .
01. november 2019

Tibor

Ďakujeme, čiastočne splnená naša požiadavka, vedľa obrubníku je vyčistené, pravdepodobne zavítal k nám zametacie auto. Ešte raz ďakujeme.
05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Váš podnet bol vyriešený 25.10.2019. Ďakujeme za podnet.
Kto? Mestský úrad Komárno

MsÚ Komárno

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania