Veľkodunajská cesta-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

kryt na osvetleni nie je uzavrety, ak zaprsi moze dojst ku skratu a poskodeniu ci vypadku na verejnom osvetleni.

05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kryt na verejnom osvetlení opravený. Ďakujeme za Váš podnet.
Kto? Mestský úrad Komárno

MsÚ Komárno

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.