Hrnčiarska ul.-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Aneta Gromer 22. októbra 2019

V blizkosti detskeho ihriska je obrovska diera ktora jednoznacne ohrozuje zdravie a zivot deti, ktore sa tu hraju. Moja dcerka ma 3roky a skoro sa nam tam vbehla,mali sme obrovske stastie, ze sa jej nic nestalo ale chybalo malo k velkemu nestastiu.Ani si neviem predstavit co bude ked napadne sneh a tato diera sa zakryje tenkou vrstvou snehu a ladu a tympadom si to nevsimne a zapadne tam.

06. november 2019

Aneta Gromer

Vedenie mesta Komárno reagovalo rychlo na moj podnet a este v ten den kontaktovali majitela sachty a diera bola do par dni zarobena.Dakujem za rychle riesenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.