Ul. Móra Krausza-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

V riešení
meno
Ladislav Domonkos 17. februára 2020

Cesta na konci ulice Mora Krausza je totálne rozbitá
Čiastočne v októbri 2019 niektoré trhliny boli zaliate asfaltom bez vybrúsenia ale zvyšok nedokončili aj po prísľube že sa vrátia čo sa ale nestalo
Z roka na rok sú trhliny väčšia a cesta je nebezpečná aj pre chodcov a cyklistov

05. jún 2020

Ladislav Domonkos

Podnet nebol do dnešných dni vyrieseny
09. september 2020

Ladislav Domonkos

Naďalej nedoriešený problém
26. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Problém je evidovaný na Mestskom úrade a oprava je naplánovaná hneď po dokončení opráv frekventovanejších miestnych komunikácií - hlavných ciest ako napr. trasy MHD.
Ďakujeme za Váš podnet.
Kto? Mestský úrad Komárno
09. jún 2022

Ladislav Domonkos

Uvedeny problem nie je ani po 2 rokoch doriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania