Hlboká ul.-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Erzsi 24. februára 2020

Takto vyzerajú novozriadené smetné kontajnery. Zaujímalo by ma, kedy budú namontované prisľúbené kamery a najmä to, ako je to možné, že naši "spoluobčania" vedia tieto sarkofágy odomknúť ? Platíme nehorázne peniaze za odvoz smetí, predsa žijeme v neporiadku - dokedy ešte ?

24. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Mesto Komárno uvedený problém eviduje. Z tohoto dôvodu sme tam namontovali kameru, vďaka ktorému už Mestská polícia odhalila viaceré osoby, ktoré spáchajú uvedené priestupky. Okrem toho Mesto Komárno na uvedené kontajnerové boxy objednalo špeciálne zámky , ktoré znemožňujú otváranie dvierok.

MsÚ Komárno

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.