Novozámocká cesta-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený

smeti pod mostom na nové zámky. kedy odstránite kríky a ostatné krovy aby tam bolo pekne a čisto.

24. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Uvedený úsek - priestor pod Vážskym mostom čistíme pravidelne, viackrát ročne. Takisto aj tento rok v blízkej budúcnsti ho vyčístíme .

MsÚ Komárno

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania