Majstrovská ul.-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Pavol 04. marca 2020

Už mesiac nesvieti lampa verejného pouličného osvetlenia. V nočných hodinách je na tomto mieste nebezpečná tma.

19. marec 2020

Mikuláš Németh

13.03.2020 závada odstránená, svetlo opravené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.