Ul. Komáromi Kacza-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Éva 09. marca 2020

V križovatke ul. Komáromi Kacza - ul. 29. Augusta cesta je rozbitá po daždi. Doteraz tam bola len menšia diera, teraz je to už horšie. Prosíme o rýchlu opravu.

30. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedený prepad bol zhutnený a následne opravený.

Ďakujeme za Váš podnet!

MsÚ Komárno

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania