Eötvösova ul.-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Niko 13. marca 2020

Napriek zákazu a včasného upozornenia vodičov, parkovanie áut na ulici. Nerešpektovanie dopravnej značky. Obmedzovanie čistiacieho auta vo výkone svojej práce v označenom čase, v ranných hodinách. Bez kontroly, bez sankcie. Ako je to možné? Čistenie vykonané len na cca. 60%. Zbytočná práca z našich peňazí. Zanechané zbytky blata a smetí na ceste kvôli sebeckým šoférom.
Poctivý občan mesta

24. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Čistenie ulíc , ktoré bolo dlhé roky zanedbávané, mesto začalo tento rok. Momentálne sme len v skúšobnej prevádzke. Dúfame, že v krátkej dobe sa to "vykryštalizuje" a aj vodiči resp. majitelia motorových vozidiel budú spolupracovať.

MsÚ Komárno

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.