Ul. priateľstva-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Komárno

Vyriešený
meno
Tomáš 11. septembra 2020

ulica Pávia pod nadjazdom
už vyše pol roka podľa všetkého vozidlo nikomu nechýba,je na tom istom mieste a len zaberá miesto zbytočne

23. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, ktorý už Mestská polícia Komárno rieši vo vlastnej kompetencii a držiteľovi vozidla uložila termín na odstránenie nedostatkov, resp, odstránenie vozidla z verejného priestranstva.
Kto? Mestská polícia Komárno
04. november 2020

Tomáš

Vozidlo bolo premiestnené len o pár miest ďalej a nič sa nevyriešilo...
11. november 2020

Tomáš

Vozidlo sa nachádza pri ulici Pávia pod nadjazdom.
Po prvom nahlásení vozidlo bolo premiestnené o pár miest ďalej a znova je už odstavené dlhodobo.
Priložená fotografia nie je aktuálna.
26. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po upozornení majetaľa vozidlo absolvovalo STK a ES, a tak je v "pojazdnom" stave. Z uvedeného dôvodu parkuje na Vami uvedenom mieste.

Ďakujeme za Váš podnet
Kto? Mestský úrad Komárno

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania