Damjanichova ul. ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Damjanichova ul.-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Damjanichova ul.
29. decembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie1
Marec 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Riešenie nevhodne uložených nádob na komunálny odpad.

Damjanichova ul.
13. marca 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2017
Uzavretý
 
meno užívateľa

Herne naco su nam...

Damjanichova ul.
22. decembra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
November 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Obet vysokorychlostneho internetu

Damjanichova ul.
19. novembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

3 nefunkčné pouličné lampy

Damjanichova ul.
03. októbra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zlomený konár stromu.

Damjanichova ul.
30. júna 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nebezpecne a Zanedbane detske ihrisko na Damjanichovej

Damjanichova ul.
24. marca 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
December 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prepadnutá zem.

Damjanichova ul.
13. decembra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Széthulló úttest a mosodához közel

Damjanichova ul.
24. októbra 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Felháborító állapotú járda a Damjanich utcai Postánál!

Damjanichova ul.
24. októbra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyschnuté konáre stromov

Damjanichova ul.
20. júla 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Úprava prechodu pred hostincom

Damjanichova ul.
15. júla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prepadnutá zem/kanalizácia - Beomlott föld/kanalizáció

Damjanichova ul.
01. júna 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Marec 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodená lavička

Damjanichova ul.
30. marca 2016 Komentáre1 Hodnotenie0