Rudnianska-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Košeca

Vyriešený
meno
Peter 20. júna 2021

Dobrý deň. Chcel by som poprosiť o opravu verejného osvetlenia na Rudnianskej ulici pri súpisnom čísle 892/10.
Ďakujem, s pozdravom Peter Keznikl

07. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
[email protected]
04. január 2022

Radomir Brtan

Svietidlo bolo vymenené. Ďakujem za trpezlivosť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania