Sadová-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Košeca

V riešení
meno
Alena Zelísková 16. septembra 2022

Nefunkčný stĺp verejného osvetlenia pri popis.č.1050/23.

22. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Skontrolujeme svietidlo aj poistnú skrinku a v prípade jeho nefunkčnosti vymeníme za nové. Ďakujeme za podnet.

Radomír Brtáň - starosta obce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania