Zliechovská-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Košeca

Vyriešený
meno
Jozef Stopka 11. októbra 2023

Nefunkčné osvetlenie na ul. Zliechovská pred domom č. 393/60.
Ďakujem za čo najrýchlejšie odstránenie problému
S pozdravom JUDr. Jozef Stopka

27. október 2023

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Servis verejného osvetlenia vrátane odstránenia tejto poruchy bude realizovaný začiatkom novembra 2023.

Radomír Brtáň - starosta obce
15. november 2023

Jozef Stopka

Pán starosta ďakujem za vybavenie podnetu, svetlo na stĺpe svieti vynikajúco. S pozdravom Jozef Stopka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania