Ulicka zo Skolskej ulice

Zodpovednosť za riešenie: Košeca

Vyriešený

Pan starosta je tato ulicka urcena pre prejaz motorovych vozidiel? Ak nie preco tam nie je znacenie a kam zmizli stlpy ktore zabranivali prejazdu vozidiel? Auta tadial chodia a to nie malou rychlostou.

09. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Táto ulička rozhodne nie je určená pre prejazd motorových vozidiel. Ďakujeme za podnet, pokúsime sa ho v čo najkratšej dobe vyriešiť k Vašej spokojnosti. Priznám sa, že osobne sa mi ešte nestalo, aby som tam videl jazdiť autá. Ešte raz vďaka za upozornenie.

Bc. Radomír Brtáň - starosta obce Košeca
13. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Zabezpečili sme osadenie stĺpika zo strany od potoka, takže pre autá už je ulička neprejazdná. Veríme, že to ako riešenie bude postačovať.

Bc. Radomír Brtáň - starosta obce Košeca

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.