Výtlky - prípojky kanalizácie/vody na Sadovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Košeca

Vyriešený
meno
Jozef 05. septembra 2016

Dobry deň,chcem sa opýtat,aky cas majú umožnený ludia na opravu vytlkov po budovani kanalizacie?popripade ako sa to riesi ak svoje vytlky nedaju do povodneho stavu? Dakujem

06. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Prípojky kanalizácie na Sadovej ulici boli realizované v rámci projektu Považskej vodárenskej spoločnosti a.s. a asfalty nad nimi by mali byť ako-tak v poriadku. To, čo je na fotografii je pravdepodobne rozpad vozovky nad vodovodnou prípojkou. Stavebník má v zmysle vydaného rozhodnutia o zvláštnom užívaní miestnej komunikácie stanovený termín na uvedenie cesty do pôvodného stavu. Ak to aj v minulosti urobil a teraz sa ukázalo, že nie veľmi kvalitne, mal by sa iniciatívne postarať o nápravu. Veď je to dôsledok jeho činnosti. Často sa stáva, že ľudia sa spoliehajú na obec, že to vyrieši za nich. V tomto prípade (ako aj ďalších, ktoré prídu) budeme kontaktovať majiteľa nehnuteľnosti, ku ktorej je prípojka realizovaná, aby zabezpečil opravu prepadnutej časti cesty.

Bc. Radomír Brtáň - starosta obce Košeca
15. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Na jar 2018 bol tento problém vyriešený. Výtlk je opravený.


Mgr. Radomír Brtáň - starosta obce Košeca

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania