Osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Košeca

Vyriešený

Zaslal: miro, 14. septembra 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

nesvieti verejné osvetlenie na ulici bytovky

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

19. september 2016 Odpoveď

Dobrý deň. Ďakujeme za nahlásenie poruchy, vieme už o nej a riešime to. Pravdepodobne zlyháva automatický spínač. Okrem toho sme v predchádzajúcich týždňoch riešili problémy so skratom na podzemnom vedení (pravdepodobne spojka na prekopnutom kábli počas výstavby kanalizácie). Elektrikár nám urobí obhliadku rozvodnej skrine dnes a navrhne riešenie, ktoré bude najvýhodnejšie pre odstránenie problémov. Ďakujeme za pochopenie.

Bc. Radomír Brtáň - starosta obce Košeca

20. september 2016 Odpoveď

Dobrý deň. Včera (19.9.2016) už osvetlenie fungovalo. Verím, že sa problém so spínačom nebude opakovať.

Bc. Radomír Brtáň - starosta obce Košeca

Diskusia

Žiadne komentáre

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.