Verejné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Košeca

Vyriešený

Zaslal: Martin Slaninka, 05. decembra 2016

Dobrý den.
Po výmene elektrického stlpa, nefunguje verejne osvetlenie.

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

06. december 2016 Odpoveď

Dobrý deň. Ďakujeme za nahlásenie poruchy. Pozrieme sa na to a pokúsime čo najskôr vykonať nápravu.

Bc. Radomír Brtáň - starosta obce Košeca

Diskusia

Martin Slaninka: Opravené, Dakujeme
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.