Verejné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Košeca

Vyriešený
meno
Martin Slaninka 20. júna 2018

Skolska, Prudy uz treti den bez osvetlenia. Predtym niekolkokrat do tyzdna, niekedy vypadok od cca 21,15hod. Prosime o napravu!

20. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za podnet. O poruche vieme a poslali sme žiadosť o opravu na prevádzkovateľa distribučnej sústavy. Ide o prasknutý izolátor, ktorý si netrúfame vymeniť na stĺpe sami. Ďakujeme za trpezlivosť a pochopenie. Priebežne chodím ističe nahadzovať, ale evidentne to pomáha len čiastočne a dočasne.

Mgr. Radomír Brtáň - starosta obce Košeca
02. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
V piatok 29.6.2018 vymenili zamestnanci distribučnej spoločnosti poškodené izolátory na vedení a odvtedy by malo byť už všetko v poriadku. Budem stav priebežne sledovať a monitorovať, ale aj dnes ráno boli ističe v poriadku, takže sa poruchu pravdepodobne podarilo odstrániť. Ďakujem ešte raz za trpezlivosť.

Mgr. Radomír Brtáň - starosta obce Košeca

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.