Hlavná-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Košeca

V riešení
meno
Anton Gajdoš 30. júla 2020

Kde súdruhovia z NDR urobili chybu?! Po každej búrke po vybudovaní chodníka je takáto obrovská mláka. Nemôžeme sa však tomu čudovať, pretože
drenáž na odvod vody je v najvyššom bode!

30. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
O tejto situácii vieme a už hľadáme riešenie.
Bez irónie o súdruhoch si Vás dovoľujeme informovať, že projekt chodníkov neobsahoval stavebné riešenie úpravy parkoviska, ktoré je najnižším bodom priestoru. To máme v pláne v druhej etape, ktorú ešte len budeme projektovať.
Predmetný vsak pri prechode má svoju funkciu, ktorou však logicky nie je odvedenie vody z parkoviska.
Veríme, že chodníky aj Vám pomáhajú v bezpečnom pohybe popri ceste III. triedy.

Mgr. Radomír Brtáň
starosta obce Košeca

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.