Odstavený vrak Jasuschova

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ KVP

Vyriešený

Nepojazdné, bez TK/EK, sfúknuté pneumatiky, obrastené burinou. Zavadzia

09. jún 2014

MsÚ

obratte sa na policiu a mestu tim dajte pokoj
10. jún 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Mestská časť Košice - Sídlisko KVP preverí aktuálny stav a následne bude postupovať v zmysle platnej legislatívy.

S pozdravom
Ing. Gabriela Nižňanská
odborný referent VDaŽP
MÚ Košice-Sídlisko KVP



Ing. Gabriela Nižňanská, odborný referent VDaŽP, MÚ MČ Košice-Sídlisko KVP
17. február 2015

Pato

ja si ju zoberiem do opateri ak treba :)
17. február 2015

Paťo

škooda toho :(
17. február 2015

Tomas lukacovic

ak to nikto nechce mam oto zaujem pezinok 0944207070
17. február 2015

Marek z Košíc

Ani sa ho nedotkine lebo vam zlamem ruky
17. február 2015

Leo z DS

Bacha veterán, nevidíte že naberá na hodnote? :-D
18. február 2015

Radotaxi

Cena? 0944377038
06. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Vec: odstavený vrak na ulici Jasuschovej
- o d p o v e ď
Na podnet ohľadom vraku na ulici Jasuschovej, Vám oznamujeme:
Na základe zistených informácií ohľadom motorového vozidla KE 259 GY dlhodobo parkujúcom na ulici Jasuschová, sa nejedná o vrak. Auto sa už toho času na parkovisku nenachádza.
S pozdravom

Ing. Stanislava Tillerová
odborný referent


Ing. Stanislava Tillerová
odborný referent VDaŽP
MÚ Košice-Sídlisko KVP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.