Šuhajova-neudržiavaná zeleň

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Krásna

Vyriešený
meno
Iveta Plachá 17. septembra 2020

Keď sme sa pred 13 rokmi nasťahovali na Šuhajovu 40, mali sme veľký problém s kríkmi a stromami na tejto časti cintorína, ktoré tvorili húštinu a burina sa nám dostávala do záhrad. Tento problém odstránil bývalý starosta pán Saxa a časť cintorína za našimi domami bola častým kosením udržiavaná. Minulý rok a ani tento rok sa táto časť nekosí. Rada by som vedieť aký je dôvod neudržiavať tieto kry a burinu pod kontrolou, keď to nebol pred tým žiaden problém. Bude sa čakať až tieto divé kríky vyrastú a budeme mať záhrady plné burín? Dôrazne Vás žiadam o odstránenie tohto problému a následné udržiavanie aj tejto časti cintorína.

17. september 2020

Odpoveď samosprávy

Mestská časť vykonáva údržbu zelene na cintoríne v Krásnej priebežne. Časť údržby vykonávame mechanicky, časť prostredníctvom verejnoprospešných pracovníkov. Spôsob ovplyvňuje najmä sklon terénu. V najbližších dňoch bude vyčistená aj časť cintorína uvedená v podnete.
Kto? Mestská časť
Kedy? mesiac

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice - Krásna
30. september 2020

Odpoveď samosprávy

Mestská časť dokončila údržbu zelene na verejnom cintoríne v Krásnej.

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice - Krásna
01. október 2020

Iveta Plachá

Dakujem za rychle vyriesenie problemu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.