Chýbajúca bránička na detské ihrisko

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Daniel Gašpierik 11. júna 2014

Oplotenie destkého ihriska oproti vchodu do bytovky na Južnej triede 24 má akoby "odcudzenú" vstupnú bráničku (pozri fotky). Účel oplotenia - chrániť malé deti a ihrisko pred vstupom psov - tak stráca zmysel.

12. jún 2014

Eva Horáková

Správu a údržbu detských ihrísk v MČ zabezpečuje mestský podnik Správa mestskej zelene v Košiciach. Podnet bol odstúpený správcovi na priame vybavenie
17. jún 2014

Daniel Gašpierik

Reakcia SMZ nad očakávania :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania