Nábrežná-zanedbané okolie štrkoviska

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Krásna

V riešení
meno
Fero 28. septembra 2020

Štrkovisko v Krásnej je niekoľko rokov zanedbávané samé skládky odpadu a vysoká tráva. Táto nebezpečná a škaredá lokalita nerobí dobré meno Krásnej.
Majiteľ by sa o svoj majetok mohol aj zaujímať a pokosiť to 1 x do roka.
LV 7177.

28. september 2020

Odpoveď samosprávy

Vlastník - Slovenská republika nevykonáva údržbu pozemkov, preto vyzveme správcu pozemku na vykonanie údržby. Mestská časť vykonáva údržbu verejných zelených plôch vo svojom vlastníctve alebo v správe, len v intraviláne obce.
Kto? správca pozemku podľa LV

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice - Krásna

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.