Zombova-problémové parkovanie pri kontajneroch

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ KVP

Vyriešený
meno
Peter Kolesár 14. októbra 2020

Dobrý deň,
navrhujem na Zombovej ulici pri kontajneroch /viď. foto s vyznačením možného riešenia/ zakázať parkovanie motorových vozidiel v tesnej blízkosti kontajnerov.
Zaparkované motorové vozidlo bráni pracovníkom KOSIT-u v manipulácii s kontajnermi a tým odvozu odpadu. Sám som bol svedkom, keď pracovníci KOSIT-u nemohli pre zaparkované motorové vozidlo kontajner vyprázdniť.
Verím, že rýchle a jednoduché riešenie zabráni podobným situáciám.

S pozdravom

Peter Kolesár

30. október 2020

Peter Kolesár

Pekný deň. Požiadavka na vyriešenie uvedeného problému bola realizovaná dopravným značením. Ďakujem. Kolesár
18. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Parkovacie miesto pri kontajneroch bolo vyznačené vodorovným dopravným značením.

Ing. Jaromil Čop
vedúci oddelenia výstavby a majetku
Mestská časť Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.