Trieda KVP-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ KVP

Vyriešený

Dobrý deň, prosím o odstránenie neporiadku pod cestným mostom smerom zo sídliska KVP na Terasu. Ďakujem

26. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Priestor pod mostom pri tenisovom centre bol dňa 20.10.2020 vyprataný.

Ing. Jaromil Čop
vedúci oddelenia výstavby a majetku
Mestská časť Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.