Pri Hornáde-dopravné zrkadlo-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Krásna

Vyriešený
meno
Františka Fecková 22. novembra 2020

Chcem upozorniť na odlomené a spadnuté zrkadlo na ulici Pri Hornáde.

25. november 2020

Odpoveď samosprávy

Vzhľadom na to, že zrkadlo bolo poškodené a nebolo ho možné osadiť, Mestská časť objednala nové u dodávateľa dopravných zariadení pre MČ. Po doručení bude osadené na pôvodný nosič.
Kto? Mestská časť
Kedy? hneď po dodávke

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice - Krásna
02. december 2020

Odpoveď samosprávy

Mestská časť osadilo nové dopravné zrkadlo na Ulici pri Hornáde.
Kto? Mestská časť

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice - Krásna

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.