Hluk vo večerných a nočných hodinách

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ KVP

Vyriešený

Sústavné porušovanie nočného pokoja vusedavajúcou, kričiacou a hrešiacou mladezou v parku medzi ulicami Jasuschova a Bauerova. Paneláky naokolo všetko prenesú ako ozvučnica a mám pocit že všetok krik a hluk ako keby sa odohrával priamp v byte. Na tento problém sa sťažujú všetci naši susedia.

30. jún 2014

Marek

Treba volat 159 alebo ma niekto z uradu tam ist nocovat a strazit?
04. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
V prípade opakovaného porušovania nočného kľudu je potrebné volať buď na Mestskú políciu alebo Štátnu políciu. O Vašom podnete budeme informovať Mestskú políciu na našom najbližšom stretnutí.

S pozdravom

Ing. Monika Cesnaková
odb.referent, oddelenie VDaŽP
MÚ MČ Košice-Sídlisko KVP


Ing. Monika Cesnaková
odb.referent, oddelenie VDaŽP
MÚ MČ Košice-Sídlisko KVP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania