Klimkovičova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ KVP

V riešení
meno
Róbert 08. decembra 2020

Dobrý deň,

na fotkách sú sklenené črepiny od označeného miesta po chodníku smerom k "umývarke" a naokolo v trávniku + množstvo výkalov, ktoré nezodpovední psíčkari po sebe nepozbierali.

Bolo by možné to nejako vyriešiť, napr. nejakou kamerou, ktorá by snímala tento priestor aby sa dalo identifikovať týchto ľudí?

Ďakujem.

08. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujem za Váš podnet. Mestská časť pod jej novým vedením sa od začiatku snaží o doplnenie kamerového systému na našej mestskej časti. Vzhľadom ku skutočnosti, že mestská polícia (je to jediný orgán, ktorý je oprávnený sledovať bezpečnostné kamery) je podriadená priamo mestu Košice, my ako mestská časť nevieme urobiť viac, ako tlačiť na kompetentné orgány. Mali sme sľúbených od mesta 6 kamier, do dnešného dňa nemáme ani jednu. Samozrejme ten neporiadok dáme vypratať našim aktivačným pracovníkom.

Ing. Jaromil Čop
vedúci oddelenia výstavby a majetku
Mestská časť Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania