Európska trieda-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát mesta Košice

Neriešený

Nefunkcne osvetlenie stlp č. 80039 pri prechode pre chodcov na europskej triede

09. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet na vybavenie postupujeme DPMK, ktorý je správcom verejného osvetlenia.

PhDr. Jaroslav Žďára
Oddelenie rozvoja, dopravy, životného prostredia a vnútornej správy
Miestny úrad mestskej časti Košice Sídlisko-Ťahanovce
09. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát mesta Košice
10. december 2020

Karol Varga

Neviem ci budú riešiť jednotlivé lampy. Vypadávajú im totiž celé úseky a je toho veľa. Osvetlenie v KE je vo veľmi zlom stave. U nás keď vypadol celý úsek, tak toto riešili, ale keď som dodatočne nehlásil jednotlivé lampy, už neprišli. Majú toho veľa a nestíhajú. Malo by sa už urobiť obstarávanie na osvetlenie v meste konečne. 2 roky prešli pod novým vedením a nič.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania