Opatovská cesta-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát mesta Košice

Neriešený
meno
Vladimír 05. januára 2021

Zdravím, prosím o reklamáciu zle opraveného chodníka na Opatovskej ceste. Ak sa ukladal asfalt tak nebolo dostatočne vyzametané opadnuté lístie, to už sa asi neopraví, ale na istom úseku chýba asfalt, je tam diera tak to by sa slušilo doplniť. Ja viem, možno predtým tam bol chodník v horšom stave, ale ak už sa robí tak by bolo dobré to spraviť poriadne aby ten chodník vydržal aspoň toľko ako ten predchádzajúci a nie kratšie.

11. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát mesta Košice
07. február 2021

Vladimír

Žiadam tento podnet opäť poslať na Magistrát mesta Košice. Ďakujem.
09. február 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania