Opatovská cesta-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát mesta Košice

Neriešený
meno
Vladimír 05. januára 2021

Zdravím, zaujímalo by ma že prečo po rekonštrukcii teplovodu alebo parovodu TEKO na Vyšnom Opátskom na Opatovskej ceste neboli postavené stĺpy VO do pôvodného stavu tak ako to bolo pred rekonštrukciou ? Nie je tam žiadne osvetlenie ktoré by osvetľovalo priechod pre chodcov, chodníky, cestu. Bolo odstránených asi 7 stĺpov a vďaka ním nefungujú tuším aj niektoré zvyšné. Chodievam tamade každý deň a nepostrehol som že by dávali do zeme nejaké chráničky s káblami, alebo aby betónovali nejaké pätky, z ničoho nič stavebná firma odišla a stĺpy tam už nie sú, a je tam dosť tma. Prosím o riešenie podnetu.

11. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát mesta Košice
07. február 2021

Vladimír

Žiadam tento podnet opäť poslať na Magistrát mesta Košice. Ďakujem.
09. február 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania