Němcovej-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát mesta Košice

Vyriešený
meno
Ondrej 12. februára 2021

Oproti OD Merkúr na Ulici Boženy Němcovej je pri priechode pre chodcov poškodená vertikálna dopravná značka.

17. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát mesta Košice
23. marec 2021

Ondrej

Dopravná značka je opravená, problém je vyriešený. Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania