Festivalové námestie-chýbajúci poklop

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát mesta Košice

Neriešený
meno
MM 12. februára 2021

Na chodníku sa nachádza nezakrytý otvor. V tme zle viditeľné. Nebezpečenstvo úrazu.

17. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát mesta Košice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.