Talinská-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát mesta Košice

Neriešený

Na Talinskej ulici parkujú autá na chodníku tak, že chodec nemá šancu prejsť.

15. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MsÚ Nad jazerom
15. marec 2021

Odpoveď samosprávy

V prípade, ktorý opisujete je potrebné ihneď volať Mestskú Políciu na linku 159 a tá zjedná nápravu. Z dlhodobého hľadiska je to výsledok parkovania bez regulácie. Túto kompetenciu má v rukách Mesto Košice.

Milan Derfiňák, odd. V a IČ, Mestská časť Košice - Nad jazerom
15. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát mesta Košice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.