Baltická-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Nad jazerom

V riešení
meno
Gabriela Tresová 28. februára 2021

Žiadam o orezanie a preriedenie konárov stromov, ktoré pri veternom počasí zasahujú do okien a balkónov čím hrozí a pretrváva ohrozenie zdravia a bezpečnosť prechádzajúcich občanov po chodníku a taktiež hrozí škoda a pretrváva škoda na majetku(okná balkóny fasáda obytného bytového domu, parkujúce motorové vozidla v blízkosti bytového domu, Baltická 1, Košice – Nad Jazerom, nakoľko konáre spomínaného stromu dosahujú až ku mojim oknám na druhom poschodí, ide o konáre, ktoré sú suché, poškodené vplyvom silných vetrov sú nalomené požadujem, aby koruny stromov prepúšťali primerané množstvo svetla do obydlí a na chodník u ktorých koruny stromov sa nachádzajú nad chodníkmi a časťou vozovky, kde parkujú motorové vozidlá.)
Ing.Gabriela Tresová, Baltická 1 Košice

01. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet sme postúpili mestskému podniku Správa mestskej zelene v Košiciach, ktorá zodpovedá za verejnú zeleň v Košiciach. Podľa ich prvotného stanoviska bude požiadavka riešená vo vegetačnom období dreviny. Za podnet ďakujeme.
Kto? Správa mestskej zelene v Košiciach
Kedy? 30.06.2021

Milan Derfiňák, odd. V a IČ, Mestská časť Košice - Nad jazerom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania