Povstania českého ľudu-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Dargovských hrdinov

V riešení
meno
Stefan Fitera 12. marca 2021

Chcel by som nahlasit dlhodobo odstavene vozidlo, cerveny chevrolet s EVC KE-373-GP, na ulici Posvtania ceskeho ludu (nedaleko bloku c.5).

Auto ma neplatnu TK a EK co potvrdzuju i prilozene fotografie TK a EK priamo z vozidla a taktiez screenshot zo stranky https://www.overeniestk.sk/overenie-km.

Vozidlo stoji na rovnakom mieste uz cez pol roka a blokuje tak zbytocne potrebne parkovacie miesto v lokalite.

Podnet bol nahlaseny a prevereny prislusnikmi MsP – Vychod. Priestupok bol zdokumentovany a odoslany na Okresny urad Kosice, odbor cestnej dopravy a pozemnych komunikacii v septembri 2020. V decembri 2020 som sa dotazoval na riesenie. Je polka marca a auto sa stale nachadza na danom mieste.

Prosim o urychlene riesenie.

15. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem, budeme sa bližšie informovať v rámci MsP ako aj na kroky Okresného úradu.. Predpokladám, že v danej veci konajú a oslovili aj majiteľa auta.
pekný deň
Jozef Andrejčák
23. máj 2021

Michal Sokolovič

Na P č L. je veľmi zla situácia s parovnaním, každé miesto je vzácne ...
02. jún 2021

Stefan Fitera

Je jun 2021 a auto stale dalej parkuje na tom istom mieste. Uz to bude rok pomaly a mam pocit, ze sa tu nic neriesi. Ziadna aktualizacia stavu tu a ani vonku.
02. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš komentár, podnet bol opätovne preposlaný samospráve na vyjadrenie.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania