Alvinczyho-nekvalitný náter kontajnerového stojiska

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Staré mesto

V riešení
meno
Peter Stolárik 14. marca 2021

Dobrý deň,

prepáčte, ale nedá mi nereagovať na odfušovaný náter konštrukcie pre odpadkové koše na našej ulici Alvinczyho/Tyršovo nábrežie. Prosím pozrite si priložené foto a podľa mna by to trebalo doťiahnuť do konca a natrieť nenafarbené miesta ktorých tam je neurekom, lebo takto to vyzera ako by sme v Starom Meste už nemali ani na farbu.. (alebo možno na ludí ktorý vedia odviest kvalitnú prácu).

Ďakujem.

S pozdravom
Ing.Stolárik Peter

16. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Stolárik.
ďakujem Vám veľmi pekne za Vaše upozornenie. Všimli sme to aj my a už pred Vaším upozornením sme kontaktovali nášho pracovníka. Uvedomujeme si, že náter nie je OK, no v tejto chvíli by už mal byť podľa možností opravený, vynechané miesta dotreté (resp. sprayom dokončené).

V podstate išlo o to, že klietka mala byť najprv natretá, až potom sa mal dať okolo nej ochranný plech, aby boli všetky plochy prístupné. Obyvatelia však žiadali okamžite "odtieniť" plochu s kontajnermi od BD, aby nebola poškodená fasáda, ak by "nebodaj" vzbĺkli. Uprednostnili sme teda bezpečnosť pred estetikou. Až počasie umožnilo vykonať náter, náš pracovník sa do toho pustil, no skončil večer a v šere niektoré miesta nenatrel.
To nie je ospravedlnenie - to je konštatovanie. Napriek týmto estetickým nedostatkom verím, že nové a uzamykateľné stojisko oceňujete a že prispeje k celkovej čistote. Chceme aj naďalej v tejto súvislosti venovať Vašej lokalite pozornosť a zabezpečiť vyčistenie aj susedných pozemkov. Nie síce hneď, ale postupne podľa možností (ľudských kapacít aj financií).

Ďakujem za pochopenie, želám Vám príjemný deň.
Kto? MiÚ KE-Staré Mesto
Kedy? 12.týždeň 2021

Miloš Timko
Oddelenie hospodárskej správy, čistoty a poriadku
Vedúci oddelenia
MČ Košice-Staré Mesto
Hviezdoslavova 7
040 34 Košice
Tel.: 055/6827 147
e-mail: milos.timko@kosice-city.sk
web: www.kosice-city.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania