Moldavská cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Juh

Neriešený

exkrementy po celej terase, ziadam o dosledne riesenie, mam pocit ze odkedy tu mame pandemiu, tak majitelia psov prestali zbierat . jeto tu ho... na ho..... vsade. deti nemozu ani po travnatych plochat behat, zavedte opat kontroly mestskou policiu, nemusia sa kontrolovat len ruska, terasa mi uz pride ako jeden velky bordel a to nehovorim o chybajucich kosoch na odpadky po celej tr. snp len pri krizovatkach a pocas dlhych usekov? a inych frekventovanych uliciach, vsade rozbite flase, sacky bordel, listie neodhrabane, opat potkany za bieleho dna, otras vobec nemam pocit ze sa tu nieco robi pre ludi - prepacte za ten ton prejavu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania