Dunajská-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Juh

Neriešený
meno
Jana Slabova 02. mája 2021

Dobry den, chcem poprosit o upravu cesty medzi Ostrovskeho - kde sa teraz podava vakcina proti covidu - a odbocuje sa na Dunajsku 12, v Kosiciach. Cesta je v dezolatnom stave. cize ak niekto ide na Dunajsku 12, ten maly usek je sama hlboka diera na ceste. Dakujem Vam. Jana, Kosice

02. máj 2021

Michal Sokolovič

Oprava malých úsekov ciest v Košiciach trvá roky rokúce ....
07. jún 2021

Neaktívny účet

lebo niesu vysporiadané pozemky este z cias sociku. toto je najväčší zadrhel. neda sa do nevysporiadanych investovať. zakon nepusti.
07. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania