Polesná-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Krásna

V riešení

tento strom nedaleko Lavandy zavadzia chodcom. Pri prechode su chodci nuteni sa mu vyhybat a ist na cestu. Je potrebne ho orezat.

11. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Mestská časť vyzve vlastníka aby vykonal orez dreviny, ktorá prekáža pri prechádzaní po chodníku.
Kto? MÚ MČ Košice - Krásna

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice - Krásna

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.