Alejová-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Uzavretý
meno
Alexander 07. júna 2021

Nelegálna skládka odpadu v záhradkárskej lokalite na Alejovej ulici (za betónovým plotom).

15. jún 2021

Neaktívny účet

toto už ale vyzerá na riadnu brigádu. neprespavaju tam bezdomovci? určite by mohli byť nápomocní v riešení situácie spolu s MČ juh.
15. jún 2021

Odpoveď samosprávy

prosím o bližšiu špecifikáciu miesta, kde sa to presnejšie nachádza. ďakujem

MČ KE - Juh
15. jún 2021

Neaktívny účet

MČ juh, je potrebné vedieť používať funkcie. zrolujte hore na obrázok a v pravom hornom rohu máte ikonku mapa a zdieľať. keď kliknete na mapu, zobrazí vam presnú polohu miesta podnetu. ta sa zadava pri písaní podnetu ako prvá a je nutná vždy. je to zahradkarska oblasť v smere od renaultu na Rastislavovej na železníky. po pravej strane su chatky, záhradky.
24. jún 2021

Alexander

Dobrý deň, poloha je zobrazená na mape, tak píše pán Karol Varga. Skládka sa nachádza po pravej strane poľnej cesty v záhradkárskej lokalite za zvyškami betónového plota (pravdepodobne časť cintorína). Prístup na poľnú cestu je od Alejovej ulice. Pri vstupe od asfaltovej cesty sa nachádzajú dve poľné cesty - je to tá ľavá (pri pohľade od asfaltky) - viď. obrázky v prílohe.
24. jún 2021

Alexander

Pohľad od cesty
24. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

samosprávu sme upozornili na Váš komentár s upresnením lokácie podnetu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
28. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Alexander.

MČ Košice - Juh navrhuje stretnutie na tvare miesta, v stredu 7.7.2021 o 10.00 h. s Vami aj za účasti MsP pred vstupom do záhradok. Prosím o potvrdenie Vašej účasti, príp.telefonicky kontakt na Vás. Ďakujem.

MČ KE - Juh
29. jún 2021

Alexander

Dobrý deň,

ok, predbežne potvrdzujem termín.
06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Platí to zajtra?

MČ KE - Juh
06. júl 2021

Alexander

Áno
06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

ok

MČ KE - Juh
07. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Na základe miestnej obhliadky v spolupráci s oznamovateľom podnetu a následného preverovania vlastníctva predmetného pozemku bolo zistené, že skládka sa nachádza na súkromnom pozemku na parcele „C“ č. 440 v katastrálnom území Južné mesto uvedenom na LV č. 11 943. Na základe zistení ide o pozemok, ktorý nie je v správe ani vlastníctve Mesta Košice.

MČ KE - Juh
07. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je:
07. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
07. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

momentálne nevieme pokračovať v riešení podnetu, nakoľko nemáme informáciu, kto túto komunikáciu spravuje. V prípade, že viete zistiť kontakt na správcu, radi podnet znovu otvoríme a prepošleme zodpovednému subjektu.

Ďakujeme za spoluprácu,

Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.