Benadova-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Dargovských hrdinov

V riešení

Za vymennikmi a byvalej regulacke plynu je upchaty kanal bez poklopu.
Prosim vyriesit.

20. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, preveríme a požiadame správcu komunikácií o zjednanie nápravy.
pekný deň
Jozef Andrejčák

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania