Hurbanova-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát mesta Košice

Neriešený
meno
Adam Tomaškovič 22. júla 2021

Na Hurbanovej 42 pri vchode je už dlhšiu dobu nahnutá lampa verejného osvetlenia. Pred pár dňami dostala ďalší zásah a tentokrát je to už skoro život-ohrozujúce.

03. august 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát mesta Košice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.