Opatovská cesta-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Vyšné Opátske

Vyriešený

Na mieste kde bol pristavený veľkoobjemový kontajner ostal odpad

28. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Od 16. júla do 23. júla 2021 bol pri Vami uvedenom mieste uložený veľkokapacitný kontajner "Celoročného upratovania" pre našich obyvateľov. Po poslednom vyvezení odpadu je priestor štandardne uprataný našimi pracovníkmi. No stáva sa, že niekto aj po poslednom vývoze na uvedené miesto ukladá odpad, ktorý naši zamestnanci priebežne zbierajú.
Pozemok nie je vo vlastníctve ani v správe našej mestskej časti.

Ing. Viktor Mikluš
starosta
28. júl 2021

Vladimír Balco

Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania